اول از همه عیدتون مبارک! (دقیقا این جمله کلیشه ای چه خاصیتی داره؟ یه نفر لدفن بمن گوشزد کنه!)

لازمه خدمتتون عرض کنم که ما در تهران جابجایی قدرت داشتیم!.کلش اف کلنزی بود برای خودش.من هنوز تو تحلیل این وقایع موندم و دارم تحلیل میکنم که اینا چه ربطی بهم دارن؟

جونم براتون بگه اول از همه طی عملیات همه جانبه چهارشنبه سوری، انفجارات مهیبی در تهران داشتیم که طی این عملیات شهر مقدّس! تهران سقوط کرد!!:) و پس از سقوط تهران! قیمت پیاز به یک دلار رسید! و الان شهر خالی از سکنه شده است و همه اهالی این شهر متواری شده اند، عده ای از اهالی تهران نفرین شده بودند، پایشان که به خطه گلستان رسید، آنجا هم سیل آمد و خداوند(سوره هود آیه نمیدونم چند)

خلاصه الان من تنهایی تو تهران موندم، پرزیدنتون هم که جزیره قشمه! استاندراتون هم خارج کشور! سایپای درونم داره منو وسوسه میکنه تو تهران حکومت خودمختار تشکیل بدم! فقط نمیدونم الان اعلام  استقلال بکنم یا نه بذارم نتیجه دربی مشخص بشه و بعد! مراسم تاجگذاریم کی باشه؟ روز مراسم چی بپوشم؟؟!!! ضمنا نیاوران رو بندازم پشت قباله آلکساندرا یا شهرک غرب رو؟؟؟!!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کارآفر دکوراسیون داخلی رابین محصولات دانلودی بررسی‌های اقتصادی محتوای آموزشی(دوره ابتدایی واستثنایی) dlfile Bil Kevin Angela