بالاخره استاد راهنمای جان، اجازت فرمودند که هجرت از تلگرام لعنت الله علیها به سمت العیاذ بالله واتساپ سلام الله علیها اتفاق بیفته!!

این دانشجوهای فعال با ادمینیّت استاد راهنمای جان و ادمینیّت یکی دو سه تا دیگه از دانشجوهای فعال یه گروه تو واتساپ زدن!

راستی چرا واتساپ کانال نداره؟!! زمینش سفته؟خیلی خشک و خالیه که؟ عینهو بیابون لوت و طبس میمونه! هر لحظه ممکنه هلی کوپترهای امریکایی بیان نیرو پیاده کنن!:)

حدود 23 نفر به همراه استاد راهنمای جان عضون تو این گروه، متشکل از دانشجوهای ارشد و دکترا! از جمله حقیر سراپا تقصیر!

همش هم اطلاعیه دفاع و حمله و هافبک و و جلسه آزمایشگاه  .این حرفاست! خیلی رسمی و شیک و پیک و اتو کشیده!عین اطلاعیه های وزارت کشور میمونه، هیشکی اصل حال آدمو نمیپرسه!

به اعضای کانال هم که نگاه میکنی اکثرا عکس ندارن! مثل خودم! یه هفت هشت نفری عکس دارن، یکیشون خیلی توجه ها رو جلب میکنه!!!(سلکت تو رید فوروارد تکست پلیز)

یه خانمی این وسط جدیدا یه عکس گذاشته یعنی آبروی هر چی دانشجوی رشته مهندسی اونم تو یه دانشگاه معتبر رو برده! یه عکس با عینک دودی و تاپ که ما تصور میکنیم تاپه! یعنی ایشالا که تاپه! خیلی ضایعس!(البته کاملا وضح و بدیهی هست که مقنعه و روسری و شال هم نداره و کاکل ذرّت کاملا مشهوده!!! آخه بی سلیقه یه رنگ شرابی، رنگ کاهی یه کوفتی به این کاکلا میزدی!) البته ما چشمانمان رو درویش میکنیم ولی هر وقت یه پیام میاد بالاخره چشممون میفته و ایمان ما که نه، میترسم ایمان این جونترا دراپ بشه! راستش از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون یا از خدا چه پنهون از شما که پنهون نیست؟ کدومش؟!!! اصلا بمن چه از کی پنهون از کی چه پنهون؟ اصلا پنهون بی پنهون؟:))) چی داشتم میگفتم؟ آهان میخواستم بگم شکر خدا رشته ما اینقدر فنیه که هنوز کسی جز استاد راهنمای جان و آلکساندرا نتونسته دل ما رو ببره!  این زی زی گولوهای کاکل طلا که سهله!! لازمه برای صدمین بار تاکید کنم که هم من و هم استاد راهنمای جان مذکر هستیم و این دلبری ها معنویه؟ البته آلکساندرا جان مونث هستند و ایران نیستند! پای ما چلاق(لنگ) و هامبورگ بس دراز! دست ما کوتاه و خرما بر نخیلِ! (یا آلکس در هامبورگ)البته اصل شعر برای حافظ هست والا من معلول جسمی نیستم! راستی مگه بنا نبود که دیگه در مورد آلکس اینجا صحبت نکنم؟ چرا رعایت نمی کنید؟؟!!!

داشتم میگفتم، خدائیش این دختره انگار شعور نداره؟ خب یه عکس گذاشتی که دل زیدتو ببری، چشم ما چرا باید به این ترکیبات و کلمات تازه بیفته؟حالا ما هیچی! از استاد راهنمای جان خجالت بکش شهلا گامبو!!! عفّت شه!!! زری کماندو!!!!بازم بگم؟ 

بقول حاجی کاتیوشا: به کجا داریم ما؟!!!!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جذب سرمایه گذار لوله بازکنی تهران | تخلیه چاه تهران | 09194353230 میخک چت,چت میخک,چت روم میخک,میخک گپ,گپ میخک opic روانشانسی مشاوره و راهنمایی atamlm فروشگاه کانون تبلیغات رسانه فردا