همکاران محترم.خانم ها و آقایون!

چرا این همه با من آسینکرون هستید؟

-چرا حواستون نیست من سه شنبه ها و یه روز دیگه سر کار نمیام و دانشگاهم.ولی شما بعد این همه مدت هی فِرت و فرِت بهم زنگ میزنید روز سه شنبه؟

-چرا هنوز من موفق نشدم برای شما جا بندازم که کلا خیلی فرصت مکالمه ندارم و با پیامک راحتترم؟

-چرا من هنوز موفق نشدم برای شما جا بندازم که جواب پیامک، پیامکه و  وقتی من پیامک میزنم زنگ نزنید!

-چرا من هنوز موفق نشدم برای شما جا بندازم وقتی که با یک جانداری در اتاقم جلسه دارم، هی نیایید در بزنید و هی کارهاتون رو همون لحظه نخوایید انجام بدید؟

- چرا وقتی میایید اتاقم و من فرصت کافی ندارم و با لبخند و هزار ایما و اشاره و غیر مستقیم میگم که الان وقتم رو برای کار دیگه ای اختصاص دادم اصلا براتون مهم نیست و خودتون میزنید به اون راه که انگار نه انگار؟

-چرا هر کاری که محول میکنم به شما غیر از مهندس ام اِی و مهندس ایکس وای زِد، باید دنبال کار بقیه تون باشم؟

-من باشما کنار آمدم همین که با دمپایی چرمی آقایون و کفش های تِق تِقیِ(پاشنه بلند میگن احیانن:)) خانم ها کنار اومدم یعنی بیخیال شدم! لطفا شما هم با من کنار بیاید و اینقدر به من زنگ نزنید! یک پیامک مرا بیشتر خوشحال میکند تا صدای دلنشین مردانه یا نه شما!

-چرا برخی از واژه ها رو متوجه نمیشوید؟‌این واژه ها را که از کره مریخ نیاورده ام!: لطفا یکبار برای همیشه این لغات را یاد بگیرید تا هر دفعه مثل گلمراد تو چشمای من نگاه نکنید و نگید: ها؟!!!!:)

• مینوت نامه یعنی متن نامه! 
  • پرزنت یعنی: ارائه! 
  • بزن تو گوشش یعنی: برو تمومش کن!
  • حله یعنی: اوکی هست
  • درود بر شما یعنی: خیلی نفظه چین هستی!‌(بلا نسبت دوستان:))
  • من به شما ارادت دارم یعنی: میخوام سر به تنت نباشه
  • به امید خدا یعنی: جون بکن!
  • به توانایی شما ایمان دارم یعنی: ت بخور!
  • سرتون ظاهرا شلوغه یعنی: مگه من بیکارم بشینم فایل شما رو ادیت کنم یا گانت پروژه شما رو درصد بندی کنم؟ پس خودت چی؟ یعنی از عهده یه تغییر فونت هم بر نمیای؟!
  • مزاحم خوابتون شدم یعنی: محل کار جای خوابیدن نیست!
  • مزاحم اختلاطتون شدم یعنی: مگه اینجا پارک لاله است؟!
  • فایلتون بدست من نرسیده یعنی: بازم دودر کردی فایل نفرستادی؟
  • میتونم کیفمو از روی صندلی بردارم یعنی: مگه کوری نشستی رو کیف من؟
  • من قلبم با باتری کار میکنه یعنی: در اتاق من با در فرق میکنه محکم نکوب به بهانه این که باد میاد!
  • موفق نمیشم با شما تماس بگیرم یعنی: پیامکا رو که جواب نمیدی گوشیتم که یا خاموشه یا جواب نمیدی در کدام قبرستان مقدسی سکنی گزیدی؟کدوم گوری هستی پس؟(بلا نسبت دوستان)
  • اگر زحمتی نیست یعنی: وظیفته اینکار رو انجام بدی!

و.

واقعا چرا اینا اینجورین؟ (البته بعضی موارد بیشتر جنبه طنز داشت و من پیاز داغشو زیاد کردم!:))

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گردشگران کاشت ناخن Tina ostadsalam2 سازه نما letter of motivation writing services لینک یاب لینکدونی تلگرام دوربین های سایت MiniDvPro وبلاگ دکتر رضا جهانمردی