الان: ساعت نه صبح روز دوشنبه یازده آذرماه سال نود و هشته

اینجا: اتوبان کرجه

هوا: فول ابریه

تارگت:برای ارائه یکی از پروژه ها تو راه شهر کرجم!

سمت راست اتوبان یه پژو 405 مشکی رو می بینم که راننده پیاده شده و در یک محوطه خاکی و نسبتا بزرگی، کپسول گاز رو به صورت وارونه روی لبه سمت راست صندوق عقب ماشینش قرار داده و مثل تنفس دهان به دهان، گاز کپسول رو از طریق شلنگ وارد مخزن گاز ماشینش میکنه

امیدوارم خطری نداشته براش!

کار بی خطری نیست ولی با این وضعیت بنزین شاید چاره ای نداشته پس منطقیه که خیلی سرزنشش نکنم تو دلم، امابقول معروف یَک تِـــمَن هم یَک تـــمنه، یه باک هم یه باکه و تو چه میدانی که یه باک بنزین آزاد برای این ماشین حدود 180 هزارتومن میشه؟  اما اگر خدایی نکرده اتفاقی افتاد چی؟ جز دعای سلامتی کاری نمیتونم براش انجام بدم.

حداقل رگولاتور، شیر فشار شکن و درجه فشارسنج لوازمیه که مورد نیازشه. انشالله که حرفه ایه ولی اگر من بودم این کار رو نمیکردم!

بهتر از من میدونید که غیر از گاز cng یه نوع گاز دیگه داریم که از اون به گاز مایع یا LPG یاد میکنند واکتانش خیلی نزدیک بنزینه و  بهتر از گاز cng هست ولی متاسفانه دولتها این گاز رو حمایت نکردن!، گاز کپسول هم از همین نوعه

انرژی فقط نه در ایران بلکه در جهان کالای گرانبها و گرونیه هر چند گرونتر از جیب و جون مردم نیست!

همین الان هم دیدم پشت شیشه یه پراید مشکی نوشته بود:

• یکی بود.یکی نابود!
یعنی منظورش چی بوده؟ یعنی داره نابود میشه؟ یعنی شکاف طبقاتی؟ یعنی یکی بود و هستش یکی هم نیست و نابوده؟ ملت چه فیلسوف شدن!:)

یه پراید دیگه هم اینو نوشته بود پشت شیشه اش! واقعا شیشه عقب پراید داره جای پشت بار وانت نیسان رو میگیره:) نیسانی آبی ها اعاده حیثیت کنن!:)

• یکی بود هنوزم هست!
اوه! مای گاد! این عاشقه!!! بخدا این عاشق زنشه!!! یا شایدم عاشقِ!!!شایدم ناراحته! نمیدونم.شایدم مجرد باشه! ببین ملت چطور فسفر میسوزونن از ما!:) 
تو راه برگشت تو رادیو گفتن: درآمد یک خواننده برابر با 1400 کارمنده!!!! راست میگه؟ خواننده هم نشدیم!:) بنظرتون من از الان میتونم برم شروع کنم؟ خواننده سوسن خانوم یادمه یه زمان دانشجوی من بودحتی یه رپر زیر زمینی!!!! هی لعنتی ها!!! چرا منو ارشاد نکردید!!!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Patrice Dale saman692 Nick وبلاگی برای پوریا پورسرخ گرافیک متین بیت ساز