به شخصه از دو پدیده فضای مجازی راضیم(خدا راضی باشه ازش:))

1- پست الکترونیک

2- وبلاگ

پست الکترونیک که واقعا نعمتیه.هنوز تو مجامع آکادمیک حرف اول رو میزنه .

تصورشو بکنید با یه استاد در یک دانشگاه خارج از کشور، به راحتی بتونید تبادل نظر کنید.یا چهارتا استاد رو از گوشه کنار تهران بزرگ هماهنگ کنید.فایل بفرستید.فایل بگیریدروی فایلها کامنت بذارید، ایشون رو کامنت ها ، ریپلای کنه، فایل بره.فایل بیاد، فایل بره.فایل نیاد!( چون طرف دوم حال نداره جواب بده!)، و اینقدر فایل بره و بیاد که خود فایل، سرش گیج بره!

یکی از مزایای ایمیل، اینه که مثل تماس تلفنی، اگر گیرنده در دسترس نبود، از بین نخواهد رفت، پیام ارسال میشه تا هر وقت گیرنده حس و حالشو داشت بخونه! 

شاید بگید که پیامرسان ها همینکارا رو میکنن! یه سوال بپرسم از شما، آرشیو های وایبرتون رو برای 6 سال پیش دارید؟ آرشیو تلگرام رو دارید؟ اگر طرف مقابل آی دی شو پاک کرد چی؟ ولی ایمیل اینطوری نیساز پیامک هم بهتره ایمیل.هرچند خود پیامک هم معجزه ای بود بنظرم.البته غیر از دماوند و فیروزکوه!(یعنی غیر از پیامکهای تبلیغاتی!)

بدی پیامک و تا حدی ایمیل اینه که لحن کلام و حالت چهره رو منتقل نمیکنهاز بعضی از پیامک ها یا حتی ایمیلها ممکنه طرف مقابل درک صحیحی از لحن کلمات شما نداشته باشه و سوتفاهم براشون یا براتون پیش بیاد! (از مورد طلاق داشتیم بخاطر سوتفاهم پیامک تا مورد ازدواج که پیامک اشتباه رفته برای یه مرغ عشق دیگه و نهایتا دو تا مرغ عشق به طور کاملا اتفاقی با هم جفت و جور شدن؛ الانم سه تا بچه دارن:)).حتما تجربه این موارد رو داشتید! نداشتید؟ آخه چرا؟!!:)

در مورد وبلاگ چیزی نمیگم.چند روز پیش تو وبلاگ دوستان خوندم که کلا بلاگر های بیان، 400-500 تا بیشتر نیستن.خب غیر از بیان هم داریم تو سرویس های دیگه.اصلا کلا بشیم هزارتادرسته که مخاطب مهمهولی دل خودمون چی؟یه سوالکیا در هفته به پستهای قدیمی خودشون تو وبلاگشون سر میزنن و پستهای چندسال پیششونو میخونن؟

یه چیز خوشمزه بگم؟ نه .منظورم کشک بادنجون دلپذیر نیست:) به عنوان یه هابی برید اولین ایمیلهاتونو تو یاهو بخونیدایملهای چند سال قبل، یه حس نوستالژیکی بهتون دست میده که نگو و نپرس! یاهو از این جهت که جزو اولین ایمیلها بود و خیلی طرفدار داشت بنرم خاطره انگیک تره! یاهو مسنجر یادتون نمیاد؟.یادش بخیر چه خاطراتی بود! بیشتر ادامه ندم کار به جاهای کم عرض کشیده میشه:)

راستی دوست سرمایی مون براتون هنرنمایی کردن

البته هنوز تو مراحل مقدماتی هست کارهنریشون! بالای نقاشی شون هم درخواست کردن که کسی پاکش نکنه:) بنظرتون برم یواشکی پاکش کنم؟ ماژیک مفت و دل بیرحم! این خانم نقاش چرا تابلوهاشو میاره اینجا میکشه؟!!

آهان یه چیز خوشمزه بگم؟ کشک بادنجون بیژن! نه حالا از شوخی گذشته، امروز دیدم خانم سرمایی رفته رو میز داره نقاشی میکشه! چون قدش نمیرسید به بالای تخته! بهش گفتم معمولا برای این کارا داربست میزنن، میخواید بگم بیان براتون داربست بزنن بالای تخته رو هم بکشی؟ گفت نه خیلی ممنون خودم یه جوری حلش میکنم:)

بنظرم رسیده یه گروه هنری مثل اینا تو آزمایشگاهمون راه بندازم! نظر مثبتتون چیه؟ حداقل یه حرکت مثبتیهشاید پولم بهمون دادن:)

میخواستم یه موزیک ویدئوی ایرانی هم براتون بذارم که بنظرم ومی نداره  و چون استقبال نمیکنید همون خودم گوش کنم بهتره!  برای امشب بسمونه:)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آکادمي عربي مهدي ترابي graceitil424q site abccom گروه طراحان وب ایجکس2014 لادن پلاس زندگانی موبال آباد Amy درباره سیستم های تهویه مطبوع