سلام بر دکتر ارنست عزیز و خانواده محترم:

دکتر جان، امیدوارم حال شما و متعلقین و متعلقات و منزل خوب باشد و ضمن آنکه هنوز در قید حیات هستید در قید و بند کورنا نباشید.

اگر احوالات ما را خواسته باشید، ملالی نیست جز دوری شما، گرانی دلار، کرونا، سیل، زله، شهاب سنگ، گرانی اف جی کروزر، کمبود ماسک و ضدعفونی کننده، تعطیلی دانشگاه ها و کار و زندگی، توصیه های بی پایه و اساس دکتر ساسی مانکن، قرنطینه و.:)

دکتر عزیز، از عنفوان کودکی شما را دوست داشتم و باید اقرار کنم که شما یک الگوی من در زندگی بوده ایدهر چند مثل شما مسیر پزشکی را انتخاب نکردم که البته خدا را شکر میکنم چون الان باید شب رو روز تو بیمارستان در خط مقدم مبارزه با کرونا می جنگیدم!

دلالیلی که باعث شد شما و خانواده محترم به عنوان یک الگوی زندگی همیشه در ذهن من باقی بمانید:

1- وقتی که به دعوت دوست خود آقای الیوت از کشور نیکیها و ناز و نعمت سوئیس به کشور کانگورها یعنی استرالیا با متعلقین سفر کردید و کشتی شما دچار طوفان شد، شما خودتان را نباختید و مثل نقی معمولی که در پایتخت 5 زن و بچه را از دریا جمع کرد، سوار بر یک کرجی دست ساز به جزیره ای ناشناخته وارد شدید و خود و خانواده را با شرابط آن جزیزه نا شناخته تطبیق دادید.

2- در عالم خواهر و برادری و به چشم خواهری یا برادری یا مادری(چمیدونم؟ اینجا باید به کدوم چشم بگیم بچه ها؟)، همسر محترمه خانم آنا زن زندگی و یار و مدد کار همیشه شما بودند، شکست ناپذیر با دهانی فوق العاده کوچک که غذا خوردنش اصلا معلوم نبود! غذاهایی که روی آتش می پختند حسابی دهان ما را آب انداخته بود.

من مانده ام چرا هیچ وقت لباس های ایشان کثیف یا چین خورده نبود ضمن اینکه ایشون در تربیت کودکان اهتمام خاصی داشتند:)

3- زندگی در دل طبیعت تجربه های خوبی برای خصوصا بچه ها بود

4- ترفندهای زندگی در یک جزیره دور افتاده و آموزش آن خصوصا به بچه ها:

5- رواج بازی ادا بازی:

6- آموزش نظامی به کودکان:

7- طراحی و ساخت بهترین خوابگاه جنگلی برای اعضای خانواده:

(راستی چه اتاق خواب لاکچری ای برای این بچه ها درست کرده بودید.)

8- آمادگی در برابر انواع خطرات به همراه فرانس پسر بزرگ خانواده:

9- آزادی عمل کودکان و ارتباط نزدبک با طبیعت:

در انتها از این که یک سبک زندگی جدید را در مقابل دیدگان ما به نمایش گذاشتید و نشان دادید در هر شرایطی باید سپاسگزاری کرد بی نهایت سپاسگزارم

امیدوارم سبک زندگی شما جهانی شود.

این نوشتار مصور به سفارش منتظر اتفاقات خوب (حورا)  و ایده آقاگل نوشته شد.آنطور که پیداست چالشی برگزار شده و زبانه هایش دامن من را نیز گرفته:) (هر چند من به خاطر ندارم از دامن استفاده کرده باشم:)) ضمن تشکر از دعوت کننده محترم  که ما را از لاک خود بیرون کشیدند، امیدوارم در چارچوب چالش نوشته باشم و خاکی نزده باشم! خدائیش چالشم کجا بود؟:)

بنده دلم نمیاد بنده خدایی رو در این چالش گیر بندازم.از من که خیلی وقت گرفت:)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبسایت ( مهدی افشار ) كافي نت كالج نت تربت حيدريه seo/ تبليغات گوگل کار با فوتوشاپ دختر حوا دانلود شهرزاد2 در وبسایت ما فروشگاه سي گل